IZLET NA MLJET

Datum objave: 12. lipnja 2025.
Kategorija: Naslovnica

Učenici 3. i 4. razreda sa svojim su učiteljicama išli na izlet na Mljet. Trajektom su stigli na predivni otok u kojem su uživali u prirodi i zelenilu. Vidjeli su Veliko i Malo jezero, a potom su brodicama stigli do otočića Sveta Marija na kojem su obišli crkvicu i prirodu. Razgledali su i naselje Goveđari, a zatim su stigli u hotel Odisej u Pomeni gdje su ručali. Za kraj je slijedio najbolji dio izleta – uživanje u prirodi i kupanje!

                               

Pročitajte još

Dan škole 2026.

Dan škole 2026.

Povodom Dana škole naš je hodnik nakratko postao velika pozornica puna zvijezda. Na talent showu „Orašac traži zvijezdu!“ učenici su zablistali svojim talentima, kreativnim idejama i izvrsnim nastupima. Plesalo se, pjevalo, recitiralo i navijalo, a dobro raspoloženje...

Skip to content